O nás

Svatební centrum CAXA má již více než desetiletou historii. Vzniklo z nápadu a odhodlání majitelky Blanky Kaksové, která svým vysokým pracovním nasazením, pílí, neutuchající snahou a návrhářským talentem pro svatební šaty, vybudovala společně se svým manželem Jaromírem jeden z největších svatebních a společenských salonů v ČR, který se nachází v malé obci Vsisko - Velký Týnec, ul. Olomoucká č. 67 ,cca 500 m od OC Olympia  Olomouc.

V současnosti je zákazníkům k dispozici okolo 800 m2 prodejní plochy, kde je možné vybrat, zapůjčit, zakoupit vše co ke svatbě potřebujete. Jednou z poskytovaných služeb, kterou Svatební centrum CAXA již dříve nabízelo zákazníkům, je i pronájem luxusních limuzín.

Na základě poptávky na pronájem luxusních limuzín, byly vytvořeny tyto webové stránky www.svatebnilimuziny.cz, které by měly pomoci s výběrem vhodného svatebního vozidla či svatební limuzíny. Na našem webu je možné si vybrat na jednom místě limuzíny světových značek např. proloužené limuzíny o délce 9 a více metrů -  Lincoln Town car, Lincoln Navigator, Ford Excursion, nebo klasické limuzíny -  Rols Royce Seraph aj.. V nabídce jsou i klasické vozy např. 5x Škoda Superb černé barvy,  WV Passat CC,WV Passat combi,  nebo vozy typu WV Multivan - 7 míst vhodné pro převozy svatebních hostů, či zákazníků na letiště.

Nabídka je průběžně  doplňována a plánováno je rozšíření o další vozy - jako jsou veteráni, historické kočáry, autobusy, mikrobusy pro převozy svatebních hotů, netradiční vozidla pro milovníky například vojenské techniky, kteří si svoji svatbu chtějí ozvláštnit a udělat vyjímečnou.

Každou z nabízených limuzín je možné vyzdobit svatební kytkou, stuhami, kloboučkem, či jinou dekorací. Vše naleznete na našich stránkách http://www.caxa.cz/svatebni-salon/svatebni-dekorace-na-auta. V  případě, že se Vám naše webové stránky líbí, nebo že Vás zaujaly svým obsahem a máte vozidlo o kterém si myslíte, že by bylo vhodné k pronájmu na svatby, neváhejte a oslovte nás na e.mailové adrese caxa.limuziny@gmail.com , nebo volejte +420 777 225 002.

I Vaše vozidlo může být zařazeno do naší nabídky svatebních limuzín.  

Lincoln Navigator - interierLincoln Navigator bíláLincoln town car 120 bíláŠkoda superb - černá barva